Kérdése van? árajánlatot szeretne?

Hívjon:

árak

Munkavédelmi alapcsomag:
15.000 Ft + áfa-tól*!

Tűzvédelmi alapcsomag:
25.000 Ft + áfa-tól*!

Környezetvédelmi alapcsomag:
45.000 Ft + áfa-tól*!

*Az árak függenek a tevékenységtől, a telephelyek számától és az átlagos állományi létszámtól! Cégére szabott szolgáltatásunkról kérje árajánlatunkat még ma!

További áraink >

Rólunk mondták

"Hiteltanácsadó cég vezetőjeként most szembesültem azzal, hogy nekünk is kötelező kockázatértékelést csináltatnunk! Már előre féltem ennek a díjától, de szerencsére a Mebiz Bt.-nél kedvező árakat és korrekt szolgáltatást találtam. Csak ajánlani tudom!"

T. Zoltán, Érd

További vélemények rólunk >

Legfrissebb hírek

Közös képviselők figyelem!

A 30/1996 (XII.6.) BM rendelet január 1.-jei módosítása kapcsán néhány új rendelkezés lépett életbe, amely a társasházak tűzvédelmét is érinti!

folytatás >>

Egyéb szabályzatok elkészítése

Munkavédelmi szabályzat

A biztonságos és az egészséget nem veszélyeztető munkavégzés feltételeinek megvalósítását - a jogszabályok és az idevonatkozó szabványok betartásával - a munkáltató feladata meghatározni. A munkáltatóra vonatkozó követelményeket a hazai munkajogi gyakorlatnak megfelelően érdemes a munkavédelmi szabályzatban rögzíteni.

A biztonságos és az egészséget nem veszélyeztető munkavégzésre vonatkozó követelményeket úgy kell felépíteni, hogy végrehajtásuk elfogadható védelmet adjon a munkavállalóknak, valamint a munkavégzés hatósugarában tartózkodónak és a szolgáltatást igénybe vevőnek is.

Munkavédelem bővebben >>

Egyéni védőeszköz juttatás rendje

A munkavédelmi törvény idevonatkozó részei szerint az egyéni védőeszközök körét kötelező határozni, azokat a munkavállalók felé biztosítani kell, használatukat meg kell követelni és ki kell oktatni őket a használatukra.

Az egyéni védőeszközök juttatásának módját a munkáltatónak mindig írásban kell meghatároznia. Munkaegészségügyi és munkabiztonsági szaktevékenységnek minősül e feladat elvégzése.

Egyéni védőeszköz: minden olyan eszköz, amelyet a munkavállaló azért visel vagy tart magánál, hogy az a munkavégzésből, a munkafolyamatból, illetve a technológiából eredő kockázatokat az egészséget nem veszélyeztető mértékűre csökkentse.

Kinek van rá szüksége?

  • Minden munkavállaló foglalkoztatása megkezdése előtt, utána a foglalkozás-egészségügyi orvos által előírt időközönként részt kell vegyen munkaköri alkalmassági vizsgálaton.
  • Minden vállalkozásnak, minden általa végzett tevékenység (ek) re kötelező elkészíttetnie a munkahelyi kockázatértékelést a tevékenység megkezdése előtt. A kockázatértékelést 3 évente újból el kell készíteni, valamint soron kívül, ha a tevékenységben, technológiában, munkaeszközökben, munkakörnyezeti tényezőkben (zaj, klíma, rezgés) változás következik be, valamint súlyos munkabaleset esetén.
  • Minden munkáltatónak szabályoznia kell az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés személyi, tárgyi, szervezeti felépítését. Ennek legáttekinthetőbb és legjobban kezelhető formája a munkavédelmi szabályzat.
  • Minden munkahelyen (legyen az saját tulajdonú, vagy bérelt) kötelező a villamos hálózat kialakítása után, illetve az után 3 évente elvégeztetni az érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálatot.
  • Minden munkahely minden munkavállalójának kötelező munkába lépése előtt, azt követően évente ismétlődő jelleggel, munkakör, technológia vagy munkahely megváltozásakor, új munkaeszköz (termelő gép, eszköz) üzembe helyezésekor munkavédelmi oktatáson részt vennie. Az oktatás tényét oktatási naplóban a tematika megjelölésével, a résztvevők aláírásával dokumentálni kell.
  • Veszélyes munkaeszköz beszerzése után kötelező a munkavédelmi szempontú előzetes vizsgálat elvégzése, illetve a munkaeszköz, technológia írásos üzembe helyezési dokumentációjának elkészítése, valamint az üzemelés során az előírt időszakos biztonságtechnikai felülvizsgálatok elvégzése.
  • Emelőgépek üzemeltetése (targoncák, daruk, futómacskák) esetén kötelező a beüzemelés előtti és az azt követő időszakos biztonságtechnikai felülvizsgálatok, szerkezeti, fővizsgálatok elvégzése, emelőgép napló, darukönyv vezetése.
  • Kézi targoncák (béka) esetében kötelező az időszakos biztonságtechnikai felülvizsgálat elvégeztetése
  • Minden munkahelyen kötelező elkészíteni az egyéni védőeszközök juttatási rendjének belső szabályozását
  • Minden munkahelyen biztosítani kell elsősegélynyújtó munkavállalók jelenlétét, valamint munkahelyi elsősegély-elszerelés készenlétben tartását az elsősegélynyújtó hely kijelölésével.

Kérdése van? Árajánlatot szeretne?

Hívjon: 06/30-373-5531

Vagy írjon:

Ajánlatkérés

A *-gal jelölt mezőket kötelező kitölteni!

MIRE KÉR AJÁNLATOT?

Folyamatos átalánydíjas szolgáltatás

MUNKAVÉDELEM

Komplex munkavédelem
Munkavédelmi szabályzat
Munkavédelmi oktatás
Kockázatértékelés
Munkahelyi elsősegély tanfolyam

TŰZVÉDELEM

Komplex tűzvédelem
Tűzvédelmi szabályzat
Tűzvédelmi oktatás
Kiürítés számítás
Tűzvédelmi szakvizsga

KÖRNYEZETVÉDELEM

ADR oktatás
ADR tanácsadás
 
Ajánlatkérő neve*:
Cégnév*:
E-mail cím*:
Telelefonszám*:
Telephelyek száma:
  db
Munkakörök száma:
  db
Teljes létszám:
  fő

Megjegyzés: